Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtës uji prej silikoni

Mbajtës uji dhe lëngjesh kaq praktik ju vjen në ndihmë me hapje të gjatë.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtës për uji prej silikoni

  • Mbajtës uji dhe lëngjesh kaq praktik ju vjen në ndihmë me hapje të gjatë.
  • Mund të fusni lëngjet e juaja të preferuara dhe jeni gati për udhëtimin e rradhës.
  • Ideale për palestër ose pasditet e vrapit

 

 

 

 

 

 

 

Specifikat:ëI pa përshkueshëm ndaj ujit.

  • Mjaft i lehtë mund të mbahet në dore dhe mund ta varni dhe në cantë.
  • Pamje shumë moderne dhe sportive.

Materiali:ëëSilikon

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj