Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Drritë LED për pasqyrë

Drrita LED fantastike për pasqyrën tuaj.

Bëni MakeUp përfekt si në qëndrat e bukurisë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Drritë LED për pasqyrë

  • Drrita LED fantastike për pasqyrën tuaj.
  • Bëni MakeUp përfekt si në qëndrat e bukurisë.
  • Falë kësaj drrite ju do arrisni MakeUpin që dëshironi.

Specifikat:

  • Ju mund ta vendosni dhe në kënde të tjera të shtëpise.
  • Montohet lehtë.
  • E pa përshkrueshme nga uji.
  • Fuqia: 9W

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj