Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Filtër uji

Filtër uji për shëndetin e të gjithë familjes.

Pini ujë të shëndetshëm drejt e nga cezma pa u shqtësuar.

L 1,090

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Filtër uji

  • Filtër uji për shëndetin e të gjithë familjes.
  • Pini ujë të shëndetshëm drejt e nga cezma pa u shqtësuar.

Specifikat:

  • Filtron ujin në cilësinë më të lartë.
  • Koka universale bën që të pështatet me cdo cezëm.
  • Përdorimi mund të bëhet në kuzhinë tualete ku do që ju nevojitet.
  • Përdorimi i zëvendësueshëm ekonomik, filtri mund të zëvendësohet dhe përdoret vazhdimisht
  • Materiali metalik, i qëndrueshëm.
  • Përmasat: 150mm x 115mm x 65mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj