Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Toster Sokany Për Salçiçe

  • Toster sokany për salçiçe , përgatisni shumë shpejt salcicet tuaja apo hot-dog të ndryshëm.
  • I përbërë me pllaka në formë grope ku mund të vendosni deri ne 6 salcice.
  • Nuk ngjit dhe ska nevoje per vaj

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Toster sokany për salçiçe është mënyra e mirë për të bërë mëngjesin tuaj në shtëpi.
  • Tani mund të piqni, ushqimin lehtësish.
  • I lehtë për tu pastrua.

Specifikat

  • Materiali: ABS
  • Marka: Sokany
  • Permasat: 24.5x24x8.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj