Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Kokë Dushi

 

 • Mbajtëse kokë dushi
 • Kjo mbajtëse e fortë e kokës së dushit ngjitet lehtësisht në pllaka muri ose banjo.
 • Lehtë për tu aplikuar dhe hequr pa dëmtuar murin.
 • Mbajtëse e lëvizshme e kokës së dushit, me shumë ngjyra për të zgjedhur.

L 390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse kokë dushi
 • Mbajtëse e lëvizshmeë për kokë dushi.
 • I qëndrueshëm dhe i fortë për kohë të gjatë duke përdorur.
 • Pjesa e thithjes sigurohet duke shtrënguar celësin në mbajtëse.

Specifika

 • Materiali: PP
 • Madhësia: 13 * 4.5cm, diamoni i thithjes 7 cm
 • Ngjyra: Blu / Jeshile
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj