Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus Elektrik

Termusi ideal për ju.

Termusi elektrik fantastik për udhëtime.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Termus Elektrik

 • Termusi ideal për ju.
 • Termusi elektrik fantastik për udhëtime.

Specifika:

 • Merni më vete ushqimet e preferuara, dhe shijojni të ftohta.
 • Ideal për cdo udhëtim si në udhëtimet në mal ashtu dhe në plazh.
 • Ideale për shtëpi, zyrë, makinë dhe kur udhetoni
 • Me fish karikimi për makinë.
 • Mjafton ta leni disa minuta në karikim dhe termusi do të jet gati.
 • Me dy pllaka akulli të përfshira.
 • Kapaciteti: 25L
 • Fuqia: 40W
 • Materiali: Plastik rezitente.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj