Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese Elektrike

Per te nisur diten plot gjalleri dhe freski tashme ju vjen ne ndihme kjo shtrydhese Elektrike e cila ju mundëson ëdo ëast një gotë lëng të freskët.
Cilesit: Lehtësisht e pastrueshme dhe me një konsum minimal energjie (40W)

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:gameconsole-destiny-special-edition-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj