Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Manuale

 • Grini perimet dhe pregatisni në pak minuta ushqimin.
 • Ndryshe nga mikset elektrike, kjo grirëse manuale është e lehtë për tu përdorur.
 • Me teh të mprehtë, ju mund të grini perime, fruta, mish, etj.
 • E përshtatshëm për familjen tuaj apo kampe, piknik dhe udhëtime.

L 1,090

Compare

Përshkrim

 • Grirëse manuale e fortë dhe e qëndrueshme, e thjeshtë për tu shtypur dhe përdorur.
 • Prerja e erëzave është e shpejtë dhe e saktë. Djegës, xhenxhefil, qepë dhe erëza të tjera gatimi mund të priten lehtë dhe shpejt.
 • Thjesht duhet të vendosni përbërësit në enë, të bllokoni kapakun dhe më pas të rrotulloni levën e copëtimit.
 • Funksionon Manualisht.

 

Specifikat

 • Materiali: Plastikë
 • Thikat prerëse inox
 • Madhësia: 28×13.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj