Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus ushqimi

Gatimet tuaja mund ti merni në punë, shkolle etj

Mban ushqimet në temperaturë konstante.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Termus ushqimi

  • Gatimet tuaja mund ti merni në punë, shkolle etj
  • Mban ushqimet në temperaturë konstante.

Specifikat:

  • Material plastike nga jasht dhe inoks nga brenda.
  • 1 tas mban deri në 700 ml.
  • Kapaku që vendoset tek pjesa lart ju mundëson mbyllje hermetike që mund te merrni edhe ushqime të lëngshme.
  • Termus me 2 kate
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj