Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Larës Rrobash Me Dorë

  • Larës rrobash me dorë
  • Kjo mini govat e vogël kaq praktike dhe e dobishme.
  • Ideale për udhëtime në plazh për të larë rrobgat e banjos ëorapet, apo të brëndëshmet.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Larës rrobash me dorë për larje të shpejtë.
  • Mini govat larëse është e dizajnuar me një model të trashë materiali.
  • Me kapacitet të fortë mbajtës dhe një fund të mbështjellë dhe buzë për qëndrueshmëri të zgjatur dhe përdorim afatgjatë.

 

Specifikat

  • Materiali: ABS PP
  • Madhësia e produktit: 33 * 19 * 9cm
  • Ngjyrat e disponueshme: rozë, blu
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj