Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ndriëues tavoline

Ndriëues Tavoline
Abazhur me koken e levizshme sipas vendit qe ju doni te ndriëoni
3 nivele ndricimi: te ulet , te mesem, te larte
Fiket me prekje dhe nivelet e ndricimit ndryshohen me prekje
Karikohet me fishe me koke USB e cila mund te vendoset ne tv, kompjuter, apo ne koke karikuesi
Perdoret me bateri ose me prize

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ndricues-tavoline

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndriëues tavoline”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj