Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Telefoni

Mbajtese telefoni me magnet
ëë E pershtatshme per cdo celular
ëë Mjafton te vendoset ne siperfaqe metalike dhe telefoni qendron vete
ëë Vjen me nje dizanj unik dhe ngjyra te ndryshme
ëë Nje aksesor i nevojshem per celularin tuaj!

L 690

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-telefoni

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Telefoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj