Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolina Dhe Karrige Të Palosëshme

 • Tavolina dhe karrige të palosëshme
 • Të rehatshme, praktike edhe funksionale.
 • Set perfekt për të marrë me vete në udhëtimet tuaja në mal apo në det.
 • Vjen me material tepër cilësor pre ërrobë, të cilat janë shumë rezistente dhe ofrojnë një mbeshtetje shumë të mirë.

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tavoline dhe karrige te palosshme për kamping apo në det.
 • Tavolina edhe karrigia mund te palosen edhe te hapen me shume lehtesi duke ju kursyer keshtu edhe hapesiren.
 • Në këtë set, tek tavolina do të keni gjithashtu edhe dy mbajtëse gotash.

 

Specifikat

 • Për katër persona.
 • Mund te palosen.
 • Permasat e tavilines: 48cm x 48cm x 43 cm
 • Permast e karrigeve: 60 cm x 36 cmë 36 cm x 34 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj