Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier FirstAustria

 

 • Tostier FirstAustria
 • Me pllaka GRILL të cilat nuk ngjisin.
 • Me fuqi prej 800W i cili nxehet në pak sekonda dhe cdo gjë bëhet super shpejt.
 • Pllaka me madhësi 21,5cm X 12,5cmë ku mund të bëni deri ne 2 toste njëkohësisht.
 • Jo vetëm bukën por dhe perimet, qoftet, salcicet ku tostieri i ben në pak sekonda dhe super të shishme.

 

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Tostier FirstAustria
 • Tostiera e duhur.
 • Përgatisni tost. sandwich ose thekni bukë.
 • Falë dimensioneve të saj ultra-kompakte, pajisja mund të vendoset kudo.

 

Specifikat

 • DIMENSIONI I PJEKJES [CM] 21,5 X 12,5
 • PLLAKT GRILL
 • FUQIA [W] 800
 • NGJYRA E BARDHE / E KUQE
 • DIMENSIONET [CM] 23 X 22 X 9
 • PESHA [KG] 1.2
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj