Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Sobe elektrike

Deshironi nje pajisje te vogel qe te mbaroni pune shpejt ë
Soba me e re vogel elektike do ju lehtesojme punen.
Lahet kollaj dhe shume praktike per ushqime te shpejta.
Fuqia 500 W
Permasat gjatesia 14 cm me 6.5 cm

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:sobe-elektrike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sobe elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj