Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Paisje për pastrimin e misrave

Paisje e mrekullueshme për pastrimine misrave.

Shijoni misrat pa u shqetësuar

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për pastrimin e misrave

  • Paisje e mrekullueshme për pastrimine misrave.
  • Shijoni misrat pa u shqetësuar.

Specifikat:

  • Ideal për kuzhinën.
  • Mjaft i thjesht dhe prektik në përdorim.
  • Nuk zë vënd.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Materiali: Plastik PP
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj