Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kamera Xiaomi Smart Outdoor 2K

 • Kamera Xiaomi Smart Outdoor 2K
 • Funksionon me WiFi
 • I papërshkueshëm nga uji IP66 me kënd të gjërë
 • Nuk dëmtohen nga pluhuri apo agjentë të tjerë atmosferik.

L 6,490

Compare

Përshkrim

 • Kamera Xiaomi Smart Outdoor 2K 
 • Audio me dy drejtime, me një altoparlant i fuqishëm të integruar tek kamera.
 • Vizion infra të kuqe për parë natën.
 • Antenë e pavarur e dyfishtë, sinjali është më i fortë dhe më i qëndrueshëm.
 • Shkarkoni aplikacioni Mi App në telefonin tuaj dhe kontrolloni cdo gjë me anë të telefonit tuaj në cdo moment.

Specifikat

 • infra të kuqe të natës
 • Xiaomi Smart Outdoor 2K
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj