Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Dhe Kosh Rrobash Për Tualet

  • Raft dhe kosh rrobash për tualet
  • Raft multifunksional mjaft praktik dhe me dizajn modern.
  • Përbëhet nga 4 rrota ku mund ta levizni lirshëm.
  • Mund të vendosni rroba të palara ose të lara.
  • Material cilësor.

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Raft multifunksional për në tualet ose në cdo ambjent tjetër.
  • Me dizanje të bukur dhe shumë praktik.

Specifikat

  • Përmasat: 30.8 cm x 45.5 cm x 79 cm
  • Materiali: PA + PE
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj