Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Depiluese per Kembet

Kjo makine depiluese siguron një depilim të qetë pa dhimbjen dhe acarimin që vjen nga depilimi me dylle.
ëë Makine depilimi elektrike, me koka të praruara prej ari 18K, që konturojnë në ëdo zone te veshtire.
ëë Dizajni është i shkëlqyeshëm për këmbët, kyëet e këmbëve dhe gjunjët ë të gjitha zonat e këmbëve tuaja që janë të prirura për tëu prere.
ëë Dritat LED të integruara e bëjnë më të lehtë për tu parë
ëë Bateria e karikueshme me litium-jon e bën atë pa tel dhe të lëvizshëm

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-depiluese-per-kembet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Depiluese per Kembet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj