Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier Me Dy Forma Sonifer

 • Tostier me dy forma Sonifer
 • Për sanduice dhe toste sa më të shijshëm.
 • Me dizanj të vecantë me dy forma.
 • Dyfishoni nxehtësinë dhe bëni një sanduië të shijshëm më shpejt.
 • Material që nuk ngjit.

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Tostier me dy forma Sonifer
 • Materialet jo ngjitëse me cilësi të lartë mund t’ju ndihmojnë.
 • Gjithashtu ju lejon ta pastroni atë lehtësisht.
 • Nxehtësia në mënyrë që ushqimi të nxehet në mënyrë të barabartë.

Specifikat

 • Fuqia (W):750
 • Marka: SONIFER
 • Madhësia: 23 * 18 * 8cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj