Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tastierë i8 Me Wireless

 • Tastierë i8 me wireless
 • Dizajn i ri dhe inovativ Keyboard Mini Wireless me celësa .
 • 3 në 1 shumëfunksionale: Tastierë + mouse + prekje, lidhje wireless RF 2.4G
 • Mini tastiera me 7 ngjyra dheëme ndricim LED.
 • I rehatshëm për duart tuaja, është i lehtë për tu mbajtur dhe vepruar.

L 990

Compare

Përshkrim

 • Tastier me Wireless.
 • Formë inovative e lëvizshme, elegante.
 • Tastierë wireless 2.4GHz me Touchpad.
 • Krahasuar me touchpad-in e notebook-it të përsosur për PC, Pad, TV Box Andriod, Google TV Box, Raspberry PI, TV Box, PS3, HTPC / IPTV, etj.
 • Ndërtimi i tastierës me shumë ndjeshmëri të lartë.

Specifikat

 • Modeli : i8
 • Bateria e rikarikueshme
 • 92 butona 74 butona standardë + 18 butona mediatikë
 • Dimensionet : 19.2 x 11.4 x 2.3 cm
 • Pesha : 191 g
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj