Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohëse Tavoline Elektrike 360W

  • Ngrohës tavoline elektrik 360W.
  • Ngrohet shpejt dhe mban një temperaturë konstante.
  • Fuqia 360w.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Ngrohës tavoline elektrik 360W.
  • Ngrohet shpejt dhe mban një temperaturë konstante.
  • Fuqia 360w.

Specifikat

  • Ngjyra: e zezë, e bardhë
  • Madhësia: 21,5 x 12 cm
  • Ventilator 220V
  • Fuqia:360W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj