Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Kuzhine First Austria

 • Peshore kuzhine First Austria
 • Me dizajn elegant dhe kompakt.
 • Shijoni elegancen në ambjentin e kuzhinës suaj me këtë peshore fantastike.
 • Sipërfaqja e saj prej celiku inoks ju mundëson peshimin direkt mbi të.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Peshore kuzhine first Austria me dizajn elegant dhe kompakt, me ekran LCD dhe butona për komandimin e saj.
 • Dizajni i saj i lehtë e bën atë ideale për shtëpi, kuzhina.
 • Nuk ju merr pothuajse aspak hapësirë në kuzhinë.
 • Ju mund ta vendosni në banak ose mund ta vendosni në raft në dollapin e kuzhinës.

Specifikat

 • Marka: Austria
 • Ekran LCD 15 mm
 • Pesha maksimale: 5 Kg
 • Gramatura e peshes: 1 g
 • Pllakë celiku inox
 • Ngjyra: Gri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj