Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Thikash

  • Mos u merakosni më për thikat tuaja, pasi tashmë ju vjen në ndihmë ky organizues.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues Thikash

  • Mos u merakosni më për thikat tuaja, pasi tashmë ju vjen në ndihmë ky organizues.
  • Tepër i thjesht dhe i lehtë.

Specifikat:

  • ëDizanj unik me dy pjesë për përmasat e thikave duke krijuar hapësir.
  • MaterialiPlastik PP
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj