Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrip për shpinën

Ju ndihmon duke mbajtur qëndrim të drejtë.

Ndihmon të shmangni dhimbjen e shpinës, dhimbjen e qafës, dhimbjen e kokës së dhe dëmtimet e muskujve.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Rrip për rregullimin e shpinës

  • Ju ndihmon duke mbajtur qëndrim të drejtë.
  • Ndihmon të shmangni dhimbjen e shpinës, dhimbjen e qafës, dhimbjen e kokës së dhe dëmtimet e muskujve.

Specifikat:

  • Projektuar të sigurojë mbështetje dhe të ndihmojë trupin në korrigjimin e qëndrimit, ndihmon në përmirësimin e dhimbjes së shpinës.
  • Mund të vendoset posht veshjeve duke qëndruar të sigurt dhe të garantuar që sdo të duket.
  • Kur trupi juaj nuk është në pozicioin e duhur do të keni lajmërim në formën e vibrimit.
  • Për përdorim të gjithë familjes si nga të rriturit dhe të vegjlit.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj