Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Perde në formë rrjete

Pushoni të qetë në shtëpi pa u shqetësuar se insektet mund të hyn brënda.

Ideale për ju.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Perde në formë rrjete për insektet

  • Pushoni të qetë në shtëpi pa u shqetësuar se insektet mund të hyn brënda.
  • Ideale për ju.

Specifikat:

  • E pajisur me magnet e ben të lehtë mbylljen dhe hapjen.
  • E shkëlqyeshme për kafshët shtëpiake, u lejon atyre të hyjnë brenda dhe jashtë.
  • Rrjeta është e përbër prej materialit tepër rezistent.
  • Përshtaatet në cdo derë si: pallat, shtëpi private, ballkon, garazhd etj…
  • Mund ta përdorni dhe për Rulota.
  • Përmasat: 200 x 118 cm

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj