Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Cante Kozmetike

Organizoni produktet e make up-it dhe kujdesit per fytyren ne nje cante te vetme.
ëë Ka shume hapesire dhe mund te merret me vete lehtesisht
ëë Material cilesor dhe rezistent
ëë Ka nje dizanj te thjeshte, te preferuar nga kushdo
ëë Permasat 65.5 x 26 cm
ëë Pervec se mund te merret me vete, mund edhe te varet lehtesisht kudo per nje perdorim sa me te lehte te produkteve qe jane brenda
ëë Ideale per udhetime

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:cante-kozmetike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cante Kozmetike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj