Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Çantë Pazari Plastike

  • Çante pazari, pa nevojën e shumë qeseve.
  • Shumë praktike dhe e bollshme për ushqime të ndryshme.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Çante pazari, pa nevojën e shumë qeseve.
  • Shumë praktike dhe e bollshme për ushqime të ndryshme.

Specifikat

  • Materiali: Plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj