Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse smartphoni

Mbajtëse per telefona qe varet ne qafë.
Zgjidhja perfekte qe te mos lodheni duke mbajtur ne dore telefonin tuaj.
është flexible dhe e rehatshme.

L 990

Compare
Status: Ka stok
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj