Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Thyhëse Arrash Në Formë Suste

  • Thyhëse arrash në formë suste e vecantë dhe zbavitëse.
  • E lehtë në përdorim thjesht tërhiqeni dhe lëshoheni me forcë.
  • Dizanj i vecantë dhe efikas për të carë arrën.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Lehtë për tëu përdorur, si të rriturit ashtu edhe fëmijët mund ta përdorin.

 

Specifikat

  • Materiali: Celik inox
  • Diametri: 6cm, Lartësia: 10cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj