Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kufje Gaming Me Mikrofon

 • Kufje Gaming Me Mikrofon
 • Shijoni Lojrat e preferuar me këto kufje fantastike
 • Lidhen me smartphone dhe kompjuter
 • Përmasat: 180 x 150 x 50mm
 • Frekuenca: 2000 Hz.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kufje Gaming Me Mikrofon
 • Shijoni Lojrat e preferuar me këto kufje fantastike.
 • Mjaft praktike dhe të rehatshme për ti përdorur.

Specifikat:

 • Tepër moderneme dizjan unik.
 • Lidhen me smartphone dhe kompjuter.
 • Përmasat: 180 x 150 x 50mm.
 • Materiali: Plastik tepër rezistente.
 • Frekuenca: 2000 Hz.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj