Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tastierë Dhe Maus Remax

  • Set tastiere dhe maus wireless Remax.
  • Tepër praktike në përdorim dhe mouse lidhet nëpërmjet portes USB me valë në kompjuterin tuaj.
  • Kompakte dhe e rehatshme në të punuar.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Set tastiere dhe maus wireless Remax.
  • Tepër praktike në përdorim dhe mouse lidhet nëpërmjet portes USB me valë në kompjuterin tuaj.
  • Kompakte dhe e rehatshme në të punuar.

 

Specifikat

  • Përmasa: Tastiera: 32 x 11.5 cm
  • Versioni i baterisë: 2* Bateri AAA
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj