Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tastier Me Bluetooth e Palosëshme

 • Tastier me bluetooth e palosëshme
 • Rehatshmeri dhe shpejtësi në shtypje.
 • Mund të paloset dhe të vendoset në xhepin tuaj.
 • Perfekte për tabletin, telefonin dhe laptopin.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tastier me bluetooth e palosëshme
 • Rehatshmeri dhe shpejtësi në shtypje.
 • Mund të paloset dhe të vendoset në xhepin tuaj.
 • Perfekte për tabletin, telefonin dhe laptopin.
 • Lidhet me pajisjet tuaja të sistemit iOS / Windows / Android.

Specifikat

 • Me karikim.
 • Përmasat ( e hapur) :30.2 cm x9.7 cm
 • Përmasat (e palosur): 9.7 cm x15.2 cmx 1.8 cm
 • Koha e karikimit: 2-3 orë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj