Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Boks Muzike Xiaomi Mi 16W

 • Boks muzike xiaomi Mi 16W
 • Do të kënaqeni duke shijuar tingujt më të mirë të këngëve tuaja të preferuara.
 • Ky boks portativ Xiaomi mund të merret kudo dhe dallohet për rezistencën e tij të madhe.
 • Lidhje të besueshme Bluetooth dhe një bateri që zgjat dhe zgjat.
 • Për sa i përket energjisë, ky altoparlant ka 16W që do t’ju ofrojë cilësi të lartë të zërit.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Boks Bluetooth Xiaomi Mi 16W
 • Altoparlant portativ Xiaomi do të keni një bateri shumë të qëndrueshme pasi do të keni cilësinë më të mirë të zërit me deri në 13 orë përdorim.
 • IPX7 Audio i papërshkueshëm nga uji me cilësi të lartë 13 orë kohë.

 

Specifikat

 • Model: Xiaomi Mi 16W
 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Burimi i energjisë: usb
 • Madhësia: 21.3cm 7.4cm 7.4cm
 • Diapazoni i frekuencës: 80Hz-20KHz
 • Kohëzgjatja afërsisht: 13 orë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj