Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh Lecke Për Rrobat

 • Kosh multifunksional për shtëpine tuaj.
 • Për vendosjen e rrobave që jane për tu larë ose atyre që vendosen për tu tharë.
 • I lëvizshëm dhe mund të zhvendoset në hapsirat që ju dëshironi.
 • Bërë nga material leckë dhe kornizë alumini.

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Ky kosh i bukur është krijuar me një model modern dhe elegant.
 • Shporta e rrobave është e palosshme dhe është e lehtë për tu mbajtur.
 • Ideale për dhomë gjumi, tualet.

Specifikat

 • Materiali: leckë + Mbajtëse alumini
 • Ngjyra:Gri e lehtë
 • Montim i thjeshtë, pa mjete.
 • Madhësia: 38 * 37.5 * 56cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj