Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Makaronash Plastike

  • Ju bezdis rrëmuja në dollapin e kuzhinës tuajë
  • Ne ju gjejme zgjidhjen.
  • Vjen organizuesi për makaronat, orizin, fasulet, frutat e thata etje.
  • I lehtë në përdorim, dhe ju mbani pastër dollapin tuaj.

 

 

 

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kontenier plastik shume funksional.

Për një pastëriti dhe rregull organizoni dollapin e kuzhinës kaq lehtë.

Mbyllur mirë e bëni ushqimin tuaj të thatë dhe të freskët.

Pastohet lehtë.

Specifikat

  • Përdorni: Ushqimin
  • Materiali: Plastikë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj