Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zinxhir Gomash

Per te levizur ne kohe ngrice, te gjitheve na nevojiten zinxhire per gomat e makines dhe keto zinxhire jane ideale per ju!
ë Mbron gomat e makines nga gervishtjet apo demtime te tjera qe mund te shkaktohen nga bora
ë Limiti i shpejtesise eshte 40 km/ore
ë Montohet lehtesisht ne goma me permasa 16.5 cm ë 26.5 cm
ë Nuk krijon dridhje dhe zhurme gjate levizjes
ë Material i teknologjise se larte TPU
ë 8 cope

L 3,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zinxhir-gomash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zinxhir Gomash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj