Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tel për rroba

Përdoret gjerësisht për varjen e rrobave, peshqirëve brenda ose jashtë.

Mund ta përdorni në shtëpi pushimi, oborre, ballkoone etjë

L 2,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tel për vendosjen e rrobave

  • Përdoret gjerësisht për varjen e rrobave, peshqirëve brenda ose jashtë.
  • Mund ta përdorni në shtëpi pushimi, oborre, ballkoone etjë

Specifikat:

  • Ju jep një “dollap rrobash të ëastit” kudo; e përkryer për hapësira të vogla, banjë, hyrje dhe shumë më tepër.
  • E qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji.
  • ëMateriali: Inox rezistent nuk përshkruhet ndaj kushteve të motit.
  • Instalim i lehtë dhe ndërtim i fortë, me ngjitje
  • Përmasat: 40 x 33 x 30 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj