Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kufje Me Fish Për iPhone

  • Degjoni muzike ose përgjigjuni telefonatave.
  • Cilesi e paster zëri dhe bass.
  • Shumë i lehtë për tu ruajtur në cantën tuaj.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kufje U-26 1.2m me mikrofon për iPhone.

Kufje me tel me vesh U-26 1.2m me mikrofon, për iPhone, iPad, Galaxy, Huawei, Xiaomi, LG, HTC.

Mjaft praktike dhe të rehatshme për ti përdorur.

Shijoni muzikën e preferuar me këto kufje.

Specifikat

  • Madhësia e altoparlantit: 12 mm
  • frekuencës: 20-20,000 Hz.
  • Përmasat: 12 x 10 x 2 cm; 48 gramë
  • ASIN: B07ZHJRL1S
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj