Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rripa Për Dyshek

 • Rripa për dyshek
 • Mbajtëse gjeniale që e bën jetën tuaj më të lehtë.
 • Rripa elastik najloni cilësor, mbajnë carcafët fort që mos rrëshkasin.
 • Një model trekëndësh i qëndrueshëm.
 • Rripa të rregullueshëm të dyshekut.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Sigurojnë një kapje të qëndrueshme dhe të fortë.
 • Gjatësia e rregullueshme .
 • Lehtë për t’u përdorur mbërtheni 3 kapëse në cep të carcafëve tuaj.
 • Paketimi mban 4 copë.

Specifikat

 • Gjerësia e brezit: 25 mm
 • Materiali: Shtrëngim plastik + brez elastik + Mbërthyes metalik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj