Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier Sonifer SF-6046

  • Tostier Sonifer SF-6046
  • Tostier për sanduice dhe toste sa më të shishem.
  • Pllaka Grill që nuk ngjitin.

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Tostier Sonifer
  • Mund ta përdorni për të pjekur dhe thekur.
  • Për sanduic të shijshëm dhe plot me vlera ushqimore.

Specifikat

  • Fuqia: 750 Watt
  • Materiali: metal
  • Ngjyra e zezë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj