Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender LEXICAL LBL-1505

 • Blender i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj.
 • Supë kremi, supë, brumë petullash, ju mund të bëni të gjitha përgatitjet tuaja të preferuara.
 • Doreza e saj ju lejon të kapni me lehtësi dhe t’i derdhni përgatitjet tuaja me lehtësi.
 • Lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar.

L 4,490

Compare

Përshkrim

 • Blender LEXICAL LBL-1505.
 • Tasi i këtij blenderi është prej xhami dhe ka një kapacitet prej 1.5 litër.
 • Tehu i saj është bërë prej çeliku inox për një efikasitet të jashtëzakonshëm.
 • Mbulesa transparente lejon që të vëzhgohet procesi i bluarjes.

 

Specifikat

 • Kapacitet 1500ml
 • Tensioni: 220 V-204 V
 • Fuqia 500W
 • Sistemi i bllokimit të sigurisë
 • 2 Shpejtësi
 • Ngjyra e bardhë,e zezë

Informacion shtesë

Litra

2L, 5L

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj