Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grill

Gatuani tost apo krijoni ndjesine e barbeque-se ne komoditetin e shtepise suaj.
ëë Fuqia 2000 watt
ëë Grilli ka 2 opsione hapjeje, 90 dhe 180 grade
ëë Ngrohet ne pak caste
ëë Secila pllake eshte 29.5 x 23.5 cm
ëë Nuk ngjit dhe pastrohet lehte

L 4,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:grill

Informacion shtesë

Markë

First Austria

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grill”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj