Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier Lexical LSM-2505

 • Tostier Lexical
 • Përgatisni toste të shijshem dhe brënda pak minutash.
 • Pllaka e tostierit nuk ngjit dhe shpërndan nxehtësinë në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë tostin duke e përgatitur atë në kohë rekord.
 • Pjesa e jashtme e pajisjes është e përbërë nga celik inoksi i cilësisë së lartë.
 • Lehtë për tëu përdorur dhe pastruar.

L 3,690

Compare

Përshkrim

 • Tostier me pllaka qeramike që nuk ngjisin.
 • Mund të përgatisni biftekë. hamburger, sanduice, omëleta.
 • Gatuani shëndetshëm dhe pa yndyrë.

Specifikat

 • Materiale: qeramik
 • Prej celiku inox
 • Mbron nga mbinxehja
 • Fuqia: 1300 W
 • Treguesi i dritës dy tregues dhe funksioni i gatshëm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj