Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tava keku prej guri

Tavë për kek dhe për tort.

Prezenca e aluminit ne shkallë të lartë garanton shpërndarje te shkëlqyer te nxehtësisë dhe stabilitetit.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tava për kek.ë

  • Tavë për kek dhe për tort.
  • Prezenca e aluminit ne shkallë të lartë garanton shpërndarje te shkëlqyer te nxehtësisë dhe stabilitetit.
  • Lëreni të ftohet për disa momente dhe më pas hiqeni nga tava për ta vendosur në një pjatë.

Specifikat:

  • Kursen energjinë
  • Nuk përmban nikel dhe metale te dëmshme për organizmin.
  • Përmban shtresa jo-ngjitese dhe dy shtresa alumini të përziera me rërë.
  • Materiali: Prej guri shumë rezistent.
  • Përmasat: 1. 28 cm 2. 26 cm 3. 24cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj