Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grill Sonifer

Pergatisni ushqime ne zgare ne komoditenin e shtepise suaj.
ëë Ka siperfaqe qe nuk ngjit dhe pjek ushqimet ne menyre perfekte
ëë Pergatisni ushqime te shendetshme shpejt dhe lehte
ëë Fuqia 1500 Watt
ëë Temperatura mund te rregullohet sipas deshires
ëë Permasat 30 x 23.5 cm
ëë Pastrohet lehtesisht

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:grill-sonifer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grill Sonifer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj