Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Buke Pjekes

Pergatisni buken ne komoditetin e shtepise suaj. Konsumoni buke te ngrohte dhe te sapobere me beresin e bukes First Austria.
ëë Kapaciteti: 1250g
ëë Ekran LCD
ëë Fuqia: 850W
ëë Nuk ngjit
ëë Pesha: 7.8kg

L 8,490

Compare
Status: Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Buke Pjekes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj