Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës picash dhe ushqimeve të ndryshme SONIFER

 • Perfekte për të shijuar ushqimet e mira dhe plot shije.
 • Ju mund të gatuani përvec pizzave dhe ushqime të tjera si:ë Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krahë pule etj…

L 4,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Bërës picash dhe ushqimeve të ndryshme

 • Perfekt për të gjithë ju adhuruesit e picave, përmirëson performancën e shijes.
 • Ideale për shijuesit e pizzave.
 • Mund të themi dashuria vjen nga stomaku me këtë produkt të mrekullueshem gatuani menjëher ushqimet e juaja të preferuara.
 • Ju mund të gatuani përvec pizzave dhe ushqime të tjera si:ë Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krahë pule etj…

Specifikat:

 • Material që nuk ngjit
 • Mund të gratohet sipas dëshirës
 • Pjekje e njëtrajtshme
 • Diametri: 30cm
 • Fuqia: 1500W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj