Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pjekese Shishqebapi

Shijoni sipas dëshires tuaj shishqebap në pak minuta, te shijshëm dhe të freskët.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pjekese Shishqebapi

  • Shijoni sipas dëshires tuaj shishqebap në pak minuta, te shijshëm dhe të freskët.

Specifikiat:

  • Pjekësia është e pajisur me rezistence , qe ben pjekje te njëtrajtshme.
  • 5 shufra për ti kombinuar me shije sipas dëshirës.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj