Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Syze Optike

Deshironi te lexoni apo te shihni TV qarteë Keto syze optike jane ideale per qartesimin e objekteve.
ëë Te pershtatshme sidomos per moshen e trete.
ëë Mund te vihen pa pasur nevoje per vizite tek okulisti.
ëë Mund te perdoren ne vend te syzeve me recetë, lenteve apo edhe syzeve te diellit.
ëë Te pershtatshme per personat me numer -6 deri ne +3
ëë Komode dhe te rehatshme
ëë Duke perdorur butonin tek skeleti, rrotulloni deri sa te qartesohet pamja.

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:syze-optike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Optike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj